Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Milaim Zeka tronditë skenën politike: Ja zbulon KURVAT Albin Kurtit

Milaim Zeka tronditë skenën politike: Ja zbulon KURVAT Albin Kurtit / Ish gazetari, tashmë deputet i Parlamentit të Kosovës nga radhët e NISMA-s për Kosovën, Milaim Zeka, gjatë një bisede për Gazetën InfoPress, ka terguar qëllimin e VV-së dhe Albin Kurtit, që sipas tij, sëmundja patologjike e tyre dëshiron ta qoj …

Read More »

I moshuari në Gjilan vdes duke falur namaz në xhami (VIDEO)

I moshuari në Gjilan vdes duke falur namaz në xhami (VIDEO) / Një i moshuar nga Gjilani ka ndërruar jetë papritur në xhami.I moshuari ishte duke falur namazin e mëngjesit në xhami, derisa dyshohet se ka pësuar sulm në zemër gjatë kohës sa po falej, raporton Magazina.al Në video të …

Read More »