Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

SHkojm me raundin e dyt .Arijani me Millaimin….

Milaim Zeka ishte i ftuar sonte në emisionin “Zonë e Lirë” të KlanTV-së në Shqipëri.Moderatori i këtij emisioni, Arian Çani ia parashtroi një sërë pyetjesh bashkëbiseduesit rreth përplasjes fizike që kishte me Frashër Krasniqin në një debat televiziv.Mirëpo, në fund të emisionit Çani në shaka tentoi ta sulmojë me grushte …

Read More »

Andrra Destani në prehërin e sheikut arab?

Shpesh vendet e Lindjes i bëjnë vizitorët e tyre ithtar të kulturës e veshjes karakteristike që ata kanë ruajtur me shekuj të tërë. Edhe për Andrrën dhe Sinanin ka qenë një adrenalinë e tillë vizita e tyre në këto vende. Sinani për më tepër ka veshurkostumin arab, i cili duket se ka përjetuar ndjenjën …

Read More »

Shikoni si e hedhë vallen Rita Ora (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, mbrëmë kishte marrë gjithë vëmendjen e publikut dhe medieve rozë. Bukuroshja shqiptare ishte e pranishme në Tiranë në dasmën e kushërirës së saj e cila mbrëmë i dha fund beqarisë. Pas nuses dhe dhëndrit, e gjithë vëmendja duket se ka shkuar tek ylli shqiptar e …

Read More »

Mundohet ta imitojë Era Istrefin, por dështon si mos më keq (Video)

Programi i njohur “Your Face Sounds Familiar” në Greqi ka bërë që një këngëtare të dështoi keq në tentimin për të imituar Era Istrefin.Vajza e një prej këngëtarëve më të suksesshëm të muzikës popullore në Greqi, Lefteris Pantazis ka bërë imitim të shëmtuar para jurisë profesionale, shkruan IndeksOnline.Nuk është hera …

Read More »

Çfarë i ka ndodhur Aida Doçit, për kë po mban zi?!

Është ndër këngëtaret e rralla e cila depërtojë në tregun muzikor dhe përtej saj, si solo këngëtare vetëm përmes vokalit të saj, shkruan Kosovarja.Aida Doçi nga audicionet e ndryshme për të konfirmuar potencialin e vërtetë muzikor, deri tek paraqitjet si artiste e formuar, u cilësua si një zë mjaft i …

Read More »
error: Content is protected !!