Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Dhe i thash dua te me q….vetem ne….

jam greta nga vlora dhe do doja tju tregoj edhe une istorin time..isha vit i par ne universitet dhe 1 dit ndihesha vertet shum e eksituar dhe kisha vendosur te qihesha po doja te qiesha shum…mbaroj mesimin ate dit dhe nisem per ne shtepi dhe kur vete te pallati shtypa …

Read More »

Adelina Berisha: Virgjërin e humba në shkollë të mesme,me….

“Fakti se virgjëria është mësuar si vlerë – thotë ajo– përfshin faktin se gratë ushtrojnë mbi meshkujt pushtet të pafund. Kam humbur virgjërinë time në moshën 16 vjeçare me një stilolaps shumëngjyrësh në banjo, por edhe sot ka nga ata që kërkojnë një vajzë të virgjër.”-Më pas ajo ka folur …

Read More »

E pranon lidhjen Shkurte Gashi, ja kush po e pallon ate? (Video)

E pranon lidhjen Shkurte Gashi, ja kush po e pallon ate? (Video)…Shkurta Gashi deri më sot nuk ka pasur asnjë koment për komentet rreth lidhjes së saj.Për këngëtaren është hera e parë që këngëtarja ka sqaruar për Prive gjerë e gjatë risitë në jetën e sajë personale.Shkurta ka pranuar lidhjen …

Read More »
error: Content is protected !!