Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Si pallova grua 45 vjeqare ne Franc…

Pershendetje gjithve pasi lexova ca tregime erotike te cilat ca jan te verteta e ca jan te vjedhura nga shtetet tjera vendosa te tregoj dhe un nje histori timen qe esht 100 % e vertet. Un jam ne moshen afer 40 vjeq dhe para ca vitev u njoftova me nje …

Read More »

Nga 1 janar 2018, hyrja në Zvicër vetëm ëndërr për ata nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Serbia…

Procedurat e azilit do të përshpejtohen. Këshilli Federal miratoi disa urdhra për të shpejtuar procedurat e azilit. Ai gjithashtu specifikoi listën e vendeve të sigurta ku ben pjesë edhe Shqiperia, Kosova, Maqedonia, Serbia etj.Me këtë dëshmohet se Zvicra e shtrëngon rripin edhe me shume perballe emigrantëve sidomos atyre nga Ballkanit, …

Read More »
error: Content is protected !!