Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

LAJMI I FUNDIT: Aspak e qetë situata, banorët bëhen gati me armë!

Shumë banorë të Kukësit u arrestuan pasi protestuan dje në kundërshtim të vendosjes së taksës në ‘Rrugën e Kombit’.Ata kërkonin heqjen e taksës dhe madje nuk hezituan të gjuanin me gurë, të ndiznin zjarr teksa kishin edhe armë zjarri.Mijëra banorë të qytetit verior të Kukësit ishin bashkuar në zonë për …

Read More »

Vallëzimi erotik i Rashelit që po ‘çmend’ të gjithë

Rikthimi në emisionin “Xing me Ermalin” i velinës Rashel Kolaneci bëri bujë në rrjetet sociale.Këtë herë ajo u rikthye jo më si velinë, por si e ftuar. Që në ãllim të emisionit Rashel duket se ka nxehur situatën teksa kërceu me një prej balerinëve të trupës së Tv Klan.Me një …

Read More »