Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / Shitet Golf5 , Çmimi 1300 Euro…Urgjent!!!!Ka një…

Shitet Golf5 , Çmimi 1300 Euro…Urgjent!!!!Ka një…

Shitet Golf5 , Çmimi 1300 Euro…Urgjent!!!!Ka një… / Shitet Golf 5 per vetem 1300 euro ne gjendje shume te mir, Ja dhe vetura qka posedon: plus 1.9 tdi, viti 2005 rks, klim, esp, abs, airbag navi touch, Vetura eshte shume e rujtshme si jasht ashtu edhe mbrenda, Vetura shitet urgjent dhe per arsye financiare, Klikoni posht ne reklam dhe merni per kontakt numrin e telefonit të pronarit, mos e humbisni kete rast:

(Visited 70 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *