Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / Arbitri lë pa fjalë moderatoren bukuroshe: Pyete njëherë motrën tënde për mua

Arbitri lë pa fjalë moderatoren bukuroshe: Pyete njëherë motrën tënde për mua

Moderatorja e njohur, Dojna Mema ka qenë mbremjen e djeshme e ftuar në emisionin “Procesi Sportiv” në Top Channel për të diskutuar mbi futbollin.Gjatë emisionit, bukuroshja u ngacmua jo pak nga drejtuesi i emisionit, Edi Manushi, por edhe nga gjyqtari Lorenc Jemini i cili me një batutë e la pa fjalë Dojnën.
Ja biseda mes tyre:Mema: Mua më infomon motra për futbollin në… Kliko rek lamen meposhte dhe shiko kete pjese te emisionit…

(Visited 29 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *