Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / Çiljeta: Kam nji burre I cili Ishte gjithmone I zene me Pune a ka ndonje djalosh te me ndihmoje..

Çiljeta: Kam nji burre I cili Ishte gjithmone I zene me Pune a ka ndonje djalosh te me ndihmoje..

Un kam 2 femije dhe nje burre I cili Ishte gjithmone I zene me Pune dhe nje Kusheri nga burri I cili gjithmone me hante me sy un gjithmone doja ta ndjeja spe… e tij ne trupin tim kur mora vesh qe burri Im do te ikte ne emigracion le te themi qe ajo Ishte dita ime me e lumtur Diten e fundit qe burri Im Ishte ketu me q.. me numerim 2 Minuta derisa u prish mbi p… tim pas ikjes se tij e vendosa te ngelja shtatzan me kusheririn vjehrre dhe vj…klikoni ne reklamen mbi katrorin me poshte per vazhdimin e tekstit interesant

(Visited 50 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *