Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / E mbani mend këngëtaren shqiptare Elsa Lila, s’do ta besoni se cfar ka ndodhur ne jeten e saje……

E mbani mend këngëtaren shqiptare Elsa Lila, s’do ta besoni se cfar ka ndodhur ne jeten e saje……

Elsa Lila ka qenë një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, kjo për shkak të zërit të saj që nuk kishte të krahasuar. Këngëtarja vite më parë u shkëput nga Shqipëria duke vazhduar karrierën dhe jetën e saj në vendin fqinjë, Itali. Por si ka qenë dhe si është Elsa Lila? Nëse kemi një imazh të qartë të asaj si ka qenë, le të themi se Elsa ka ndryshuar shumë.Shikojeni ne reklamen ne vazhdim se si duket tani: më poshtë …

(Visited 171 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!