Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / Shokon Enca Haxhia , publikon nje twerk te frikshëm per fansat…(foto video)

Shokon Enca Haxhia , publikon nje twerk te frikshëm per fansat…(foto video)

Këngëtarja Enca Haxhia sa herë që gjen rastin publikon në rrjetet socile kërcime ndjellëse duke tundur asetet e saj bombastike.Ajo ka ndarë për ndjekësit në Snap Chat një video ku duket duke dredhur të pasmet e saj që duket se kanë zënë një pjesë të mirë të ekranit.Enca ndërkohë është duke përgatitur këngën e saj më të re ‘Dua’. Dhe ndërsa bëhet gati për publikimin e fundit ajo ka mbajtur fansat e saj mjaft të interesuar. Hape reklamen dhe shiko videon me posht…

(Visited 25 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!