Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / Shqiptari ndërpren konferencën e Vuçiçit në Mitrovicë, ndëgjoni çfarë thotë / Pamje të papublikuara asnjëherë

Shqiptari ndërpren konferencën e Vuçiçit në Mitrovicë, ndëgjoni çfarë thotë / Pamje të papublikuara asnjëherë

Nje shqiptar u shfaq ne konferencen e vucic kur mbajti nje konference per serbet ne Mitrovicen e veriut. Por pa pritmas shqiptari shfaqet aty para vucic kur ky i fundit ishte duke fol per serbet, pastaj shqiptari i tha nuk ke te drejt te flasesh ne teritorin e Kosoves per serbet. Merri ata me vete ne serbi sepse nuk kan vend te jetojne ne Kosoven tone te pavarur. Vucicit i hyp mundi i heq syzet nga syt e tij dhe fillon te mbushet me mllef me shqiptarin dhe fillon ti kthej fjalen shqiptarit. Por shqiptari kur sheh qe i kthen vucici fjalen nxehet keq dhe shikoni cfar ndodh aty e pa pritura. Pamje te pa publikuara asnjeher ne rrjete. Kamera jon ka kapur kete pamje dhe kemi publikuar te gjithe rastin komplet. Per tpar videon kllikko nrrekllam posht dhe prisni pas 5 sekondave ju hapet dhe ndegjojeni si kapet shqiptari me vucic:

(Visited 308 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!