Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / URGJENT ! Banesa 76m2 ne shitjee tre dhomshe me cmim 21500euro (FOTO/VIDEO)

URGJENT ! Banesa 76m2 ne shitjee tre dhomshe me cmim 21500euro (FOTO/VIDEO)

URGJENT ! Banesa 76m2 ne shitjee tre dhomshe me cmim 21500euro (FOTO/VIDEO) / Ne redaksin ton na mberrin nje mesazh dhe na thot ta publikojm ket banes qe shiiteet banesa eshte 76 m2 tre dhomshe e shtruar komplet me enterier te ri dhe e pa banueshme. Arsya e shitjess eshte se e kemi mar nje vendim un dhe gruaja ime do migrojm jasht shtetit banesa ka dokumentacion te rregullt dhe Cmimi eshte 21500 per te mar te dhanat e baneses, kkliikoni posht rekklamen dhe menjeher ju hapet video:

(Visited 78 times, 2 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *