Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / DY ME NJE/ Ja kush janë TRIMAT e Beratit që ndan ne copa me thikë 39-vjeçarin

DY ME NJE/ Ja kush janë TRIMAT e Beratit që ndan ne copa me thikë 39-vjeçarin

Dy persona u arrestuan nga Policia e Beratit pasi qëlluan dhe masakruan me thikë një 39-vjeçar. Në pranga u vendosën Ornel Toska 29 vjeç dhe Engjëll Lamaj 20 vjeç, të dy banues në lagjen Çlirim, Berat. Mësohet se të tre beratasit kanë patur një zënkë mes tyre për shkaqe ende të paqarta e cila më pas ka degjeneruar ne dhunë.
I plagosuri është dërguar me shpejtësi në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale ‘’Plagosje e rëndë me dashje e kryer në bashkëpunim’’, parashikuar nga nent 88 dhe 25 të Kodit Penal.

(Visited 15 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *