Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / Tragjedi ne Gjermani..!! Shqiptari qëllohet me plumb në kokë para syve të vajzës

Tragjedi ne Gjermani..!! Shqiptari qëllohet me plumb në kokë para syve të vajzës

Një 46-vjeçar shqiptar që jeton në Gjermani është qëlluar me armë zjarri mëngjesin e kësaj të hëne në qytetin gjerman të Visselhövede, para një shkolle fillore. Gjendja e tij është kritike, raportojnë mediat lokale. 46-vjeçari është qëlluar nga dy persona me motor, të cilët pas atentatit janë larguar me shpejtësi dhe ende janë në arrati. Sipas raportimeve, dyshohet se ngjarja ka ndodhur për motive hakmarrje. Por lajm i mirë është se në lokal ka pas kamera dhe e kan filmuar ngjarjen, Ja dhe video kur shqiptari vritet, Shtypni poshte reklamen dhe ju hapet video e tmershme, kujdes pamjet:

(Visited 29 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *