Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / LAJMI FUNDIT: Tronditet Gjermania sapo ndodhi vritet Lazimi nga tetova (Video)

LAJMI FUNDIT: Tronditet Gjermania sapo ndodhi vritet Lazimi nga tetova (Video)

Mbrëmë në orët e vona është ekzekutuar me një breshëri plumbash një 36 vjeçar shqiptar nga Tetova që jeton në Gjermani, i cili kishte pasaportë italiane. Ai është vrarë para garazhës së tij në prani të fëmijëve dhe të dashurës 21 vjeçare me të cilën bashkëjetonte prej kohësh.Ngjarja ka ndodhur në Mennheim, Familjarët e viktimës kanë deklaruar se e gjithë kjo ngjarje ka të bëjë me mafian e cila vepron në Kosovë, Kamerat e kan kapur ngjarjen e tmershme te vrasjes, Shtypni poshte reklamen dhe pas 2 sekondash ju hapet video:

(Visited 25 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *