Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / LAJMI FUNDIT / Dit zie per Kosoven vdes deputeti.. (Video Kujdes Pamjet)

LAJMI FUNDIT / Dit zie per Kosoven vdes deputeti.. (Video Kujdes Pamjet)

LAJMI FUNDIT / Dit zie per Kosoven vdes deputeti.. (Video Kujdes Pamjet) / Sot fiks ne ora 13:30 ne nje aksident qe ka ndodhur ne Mitrovice,deputeti i njohur Kosovar ka humbur jeten,edhe pse ai eshte transferuar menjeher ne Prishtine,me c’rast mjeket kane konstatuar vdekjen e tij,ja dhe video e plote kujdes pamjet kliko reklamen pas 5 sekondash hapet video e plote : Shtype reklamen shiko videon e aksidentit kudjes pamjet:

(Visited 42 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *