Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / Nuk pritej kjo aspak nga Blero, pas Teutës harron edhe Afronën, kapet mat me …(Pamje)

Nuk pritej kjo aspak nga Blero, pas Teutës harron edhe Afronën, kapet mat me …(Pamje)

Teuta Krasniqi dhe Blero Muharremi ishin bashk për shumë vite dhe një prej çifteve më të lumtur të estradës.Por Çifti i dhanë fund lidhjes mes tyre, përshkak të disa problemeve që kishin.Dhe pas një kohe Blero tregoi në media se është dashuruar tek një vajzë tjetër e ajo ishte Afrona.Pas ksaj edhe Teuta filloi një lidhje dashurie me Adonisin.Dhe të gjitha kto u komentuan shumë në mediat shqiptare, por si duket tani vjen dhe e papritura apo skandali nga Blero, ku është shokuese se si ai u kap mat nga paparacit duke u puthur me këngëtaren e njohur shqiptare…Shtypni posht reklamen dhe  ju hapet shkrimi i plot

(Visited 16 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *