Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / Eskalon situata ne Kuvendin e Maqedonis, Nikolla Gruvski godet Talat Xhaferin…

Eskalon situata ne Kuvendin e Maqedonis, Nikolla Gruvski godet Talat Xhaferin…

Sot në Parlamentin e Maqedonisë ka ndodhur një skandal i paparë nga ish lideri i VMRO dhe ish kryeministri Nikolla Gruevski, ai gjatë seancën për Ligjin për gjuhën për përdorimin e gjuhëve ka kërcënuar kryeparlamentarin Talat Xhaferin.Madje, Gruevski dhe Xhaferin kanë pasur edhe një konfrontim fizik me çka janë ndarë nga sigurimi i Parlamentit…ne vazhdim keni videon nga ky aksident, kliko reklamen dhe hapet video:

(Visited 15 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *