Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / Çfarë mendon femra kur kryen mardhenie? Ndoshta meshkujve nuk do u pëlqejë aspak përgjigjja

Çfarë mendon femra kur kryen mardhenie? Ndoshta meshkujve nuk do u pëlqejë aspak përgjigjja

Me gjasë të gjithë e kanë dilemën se çfarë mendon partneri për seksin, por a e kanë edhe meshkujt këtë pyetje për të dashurën e tyre?Sipas një studimi të publikuar në faqen “Radio Deejay”, po. Përgjigjja me sa duket është gjetur, ama ndoshta nuk do u pëlqejë shumë.Pas syve të zbehtë dhe buzëqeshjeve të ëmbla, gratë shpesh fshehin një shpirt “të zymtë”, të gatshme për të gjykuar edhe “mungesën” më të vogël.Këto janë 5 mendimet më të zakonshme që gratë mendojnë para dhe pas momenteve intime..shtyp reklamen ne vazhdim per te pare videon e kesaj vajze:

(Visited 49 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *