Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / URGJENTE !!! Banesa 76m2 ne shitje tre dhomshe me cmim 22500euro

URGJENTE !!! Banesa 76m2 ne shitje tre dhomshe me cmim 22500euro

Ne redaksin ton na mberrin nje mesazh dhe na thot ta publikojm ket banes qe shitet banesa eshte 76 m2 tre dhomshe e shtruar komplet me enterier te ri dhe e pa banueshme.Arsya e shitjes eshte se e kemi mar nje vendim un dhe gruaja ime do migrojm jasht shtetit banesa ka dokumentacion te rregullt dhe Cmimi eshte 21500 per te mar te dhanat e baneses…kliko ne reklam dhe merr kontaktin e personit ne fjal:

(Visited 78 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *