Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / E FUNDIT: Ditë zie për Ermal Fejzullahun, humb njeriun më të shtrenjtë/VIDEO/

E FUNDIT: Ditë zie për Ermal Fejzullahun, humb njeriun më të shtrenjtë/VIDEO/

Ditë zie për Ermal Fejzullahun, humb njeriun më të shtrenjtë / Këngëtari dhe artisti nga Kosova, Ermal Fejzullahu sot ka humbur nje person shum te dashur ne jeten e tij, e cila ishte e sëmurë tash e një kohë të gjatë.Kjo ditë ka qenë mjaftë e trishtueshme për këngëtarin e mirënjohur. Ai ka humbur kete person te cilin do ta kuptoni nga video te cilen ai e ka postuar ne instagram sod pasdite, ne videon me posht ai tregon se kush ishte ky person me i dashur per te , kliko mbi reklam dhe hapet video e Ermal Fejzullahut:

(Visited 52 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *