Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / Dy të vrarët mbrëmë në Bazel të Zvicrës janë qytetarë nga Kosova. Ja per cka lindi konflikti

Dy të vrarët mbrëmë në Bazel të Zvicrës janë qytetarë nga Kosova. Ja per cka lindi konflikti

Viktimat e vrasjes së mbrëmshme që ndodhi në kafen “Caffe 25”, në Bazel të Zvicrës janë qytetare nga Kosova, njofton agjencia e lajmeve “Presheva Jonë” duke ju refertuar burimeve të policise kantonale te Bazelit.
Viktimat nga vrasja e mbrëmshme në Bazel të Zvicrës, hanë dy shqiptar, 27 dhe 39 vjeçar me shtetësi shqiptare, ndërsa edhe i plagosuri është 24 vjeçar, ndërsa agresoret janë 30 deri në 40 vjet nga Evropa lindore. M.B., që sipas 20minuten, është njëri nga shqiptarët e vrarë.
Shikoni duke shtypur ne reklamen me poshte…

(Visited 27 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *