Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / Shitet Banesa 73.4 m2 / Çmimi 21.400 euro, Urgjent, ja detajet

Shitet Banesa 73.4 m2 / Çmimi 21.400 euro, Urgjent, ja detajet

Shitet banesa ne lagjen Gashi. Banesa me siperfaqe 73.4 m2 (2+1) e cila ka dhome te ndjejes me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, korridor dhe ballkon. Banesa gjendet ne katin e 4-te. Çmimi i baneses eshte 21.400 euro. Banesa është në gjendje shumë të mirë. dhe shitet urgjent, per arsye financiare. Per me shume detaje mund te kontaktoni me pronarin e baneses, Klikoni poshterek lamendhe ju shfaqet numri i telefonit:

(Visited 49 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *