Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / LAJMI FUNDIT:Vdes Aida, familjarët shpërndajn lajmin e kobshëm

LAJMI FUNDIT:Vdes Aida, familjarët shpërndajn lajmin e kobshëm

Nënë e bijë ndërruan jetë në spital njëra pas tjetrës e po kështu veç e veç iu është dhënë lamtumira e fundit. Aida Çajku, 35 vjeçe, nëna e Ornelës dhe Flavios, edhe pse në duart e mjekëve nuk ia doli të sillte në jetë edhe fëmijën e tretë.
Vajza nga Kukësi, e martuar prej 10 vitesh me mblesëri, jetonte me dy fëmijët, ndërkohë që bashkëshorti ishte emigrant në Itali. Njerëzit që e njohën e kanë të vështirë të gjejnë fjalët….per te par videon e plote kliko ne reklamen per me shume shiko videon me poshte!

(Visited 43 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *