Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / Nëna e 5-vjeçares: Nuk e fal djalin që më përdhunoi vajzën, atë ditë që do e zë do t’ia pres k*** |VIDEO|

Nëna e 5-vjeçares: Nuk e fal djalin që më përdhunoi vajzën, atë ditë që do e zë do t’ia pres k*** |VIDEO|

Si cdo dite tjeter edhe sot vazhdojne lajmet dhe tronditjet ne shqiperi.
Sot ka ndodhur nje rast i rende ku nje i moshes 25 vjecare ka perdhunuar nje femije 5 vjecare.
Ai eshte denoncuar ne polici mirepo ende nuk dihet se cfar po ndodh ne te vertet. Nje prononcim per media e beri edhe nenea e te mitures ku tha se do ia pres organin gjenital djalit ate dite qe do ta ze.. Per me shume shtypeni linkun e rekljamimit me poshte dhe shikoni se cfar thone nena dhe babai i te mitures..

(Visited 43 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *