Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / E PABESUESHME: SHIKONI ÇKA I NDODH RIGA GOSALCIT NË BURG, PUBLIKOHET VIDEO DUKE E PALLUAR…

E PABESUESHME: SHIKONI ÇKA I NDODH RIGA GOSALCIT NË BURG, PUBLIKOHET VIDEO DUKE E PALLUAR…

E Pabesueshme: Shikoni çka i ndodh Riges në burg, publikohet video duke e palluar…Të dyshuarit për vrasjen e Aulonit siq dihet janë Riga Gosalci dhe Guxim Hadri. Dhe policia keta dy persona i ka arrestuar ne baze te dyshimeve drejt tyre per vrasjen e te riut Aulonit, Por ja që Rigës i publikohet një video shokuese nga burgu duke e palluar atë shikoeni, shtypni rec lamen prisni 2 sekonda dhe ju hapet video shokuese

(Visited 28 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *