Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / LAJM SHOKUES: Tragjike, aksidentohet autobusi, 23 shqiptarë të plagosur rëndë, ja emrat e tyre (Kujdes Pamjet)

LAJM SHOKUES: Tragjike, aksidentohet autobusi, 23 shqiptarë të plagosur rëndë, ja emrat e tyre (Kujdes Pamjet)

LAJM SHOKUES: Tragjike, aksidentohet autobusi, 23 shqiptarë të plagosur rëndë….Të paktën 23 persona shqiptarë janë të plagosur rëndë pasi një autobus ra nga një shkëmb. Sipas të dhënave aksidenti ndodhi pasi shoferi humbi kontrollin dhe u përplas me barrierën ndarëse, duke përfunduar në anën tjetër të rrugës, kamerat e rruges e kan kapur momentin kur ndodhi aksidenti, ju sjellim këto pamje tragjike, ja emrat e personave te plagosur dhe video e tmershme kur aksidentohet autobusi, shtypni posht reklamenn dhe menjëher ju hapet video:

(Visited 46 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *