Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / ‘Aksidentohet’ Këngëtarja Zanfina Ismaili, Kjo është gjendja e saj (Pamje)

‘Aksidentohet’ Këngëtarja Zanfina Ismaili, Kjo është gjendja e saj (Pamje)

Një eksperiencë fare të mirë e ka përjetuar në ditët e fundit të shkurtit.Këngëtarja Zanfina Ismaili është rrëzuar në borë dhe nga ky rrëzim nuk ka shpëtuar pa lëndime.Ajo ka hedhur një fotografi në Instastory, ku shihet se ka lënduar keq gjurin nga ky rrëzim.Fotos, Zanfina ia ka bërë edhe një për shkrim, ku shpjegon se ky është rrëzimi i fundit për këtë dimër, duke lënë të nënkuptohet, se është rrëzuar edhe më herët gjatë këtyre kohëve të ftohta dhe me ngrica njofton GB.Shtyp më poshtë dhe ju hapen pamjet

(Visited 47 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!