Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / Uncategorized / LAJMI FUNDIT: Aksidentohet Shkurte Fejza me vajzën e saj, ja gjendja e tyre (Pamje)

LAJMI FUNDIT: Aksidentohet Shkurte Fejza me vajzën e saj, ja gjendja e tyre (Pamje)

LAJMI FUNDIT: Aksidentohet Shkurte Fejza me vajzën e saj, ja gjendja e tyre….Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shkurte Fejza është aksidentuar pak minuta më parë përderisa ishte në veturë me vajzën e saj Gresën. Sipas informacioneve të para thuhet se vajza e saj ishte duke e vozitur veturën në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë. Dhe kan pësuar një aksident, ja si është gjendja e tyre, ju sjellim videon direkt nga vendi i ngjarjes, shtypni poshte reklamenn dhe ju hapet video:

(Visited 38 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!