Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / Uncategorized / E FUNDIT : Sapo u dha lajmi për Isa Mustafën , ngushëllime familjarëve !!!!

E FUNDIT : Sapo u dha lajmi për Isa Mustafën , ngushëllime familjarëve !!!!

Zyrtarë nga Spitali Amerikan kanë dhënë detaje për gjendjen shëndetësore të kreut të LDK-së, Isa Mustafa. Ata ditë më parë kanë thënë se ish-kryeministri para dy ditësh kishte shkuar për trajtim në spital me simptoma gripale.“Ai është duke u trajtuar në spital me terapi. Gjendja e tij është stabile. Në spital do të qëndrojë deri në përmirësimin e gjendjes”..Mirëpo sot në mëngjes djaki i tij shokoi me një postim në Instagram ku thotë se :”Bëhu i fortë babë, do të më mungosh shum..”.Menjëher një gazetare nga KTV shkoi per intervist dhe ja cfar thot djali i tij , shiko videon ne vazhdim (kliko mbi reklam qe te hapet video)

(Visited 93 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *