Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / Uncategorized / I thosha Plakut , kalo shpejt posht sepse po me iken truri..

I thosha Plakut , kalo shpejt posht sepse po me iken truri..

Te them te drejten jam e bukur kam sy te kater buze te trashe ku te gjithe me thon se jam shum s…, po uen dua te ju tregoj nje histori timen qe edhe teksa shkruja vag,,n, ime laget beht qull deri sa ushrtoj qe ta merrja patent shoferin njeri nag instruktoret me pelqent shum po e dija se aedhe ati i pelqej dhe nje dite e takove ne vendin time dhe me mori me veture te autoshkolles edhe ai pse isht shum i ivjeter se une po ishte i bukur dhe… per te vazhduar leximin dhe per te pare videon e plot te rastit kliko ne reklamen e meposhtme per 3 sekonda hapet video +18…..

(Visited 105 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *