Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / Uncategorized / Skandal ne e Diela Shqipetare, ja meshoj me karrike Ardit Gjebreas.. |VIDEO|

Skandal ne e Diela Shqipetare, ja meshoj me karrike Ardit Gjebreas.. |VIDEO|

Skandal ne e Diela Shqipetare, tenton tia meshoj me karrike Ardit Gjebreas.. |VIDEO| / Nje skandal ka ndodhur tek e Diela Shqipetare ku nje mysafire, ka tentuar ta lendoj Ardit Gjebrean. Ai eshte nervozuar tejmase me protagonistin tjeter qe ka pasur para vete dhe ne ate moment ka nderhyr Arditi por ky nuk e ka permbajtur veten dhe ka tentuar t’ia meshoj me ulse. Per me shum shtypeni reklamen me poshte dhe shikoni te gjithe ngjarjen..

(Visited 48 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *