Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / Ups: Arbana nxori padashje video nga emisioni ku Xhensila pranon shtatzëninë

Ups: Arbana nxori padashje video nga emisioni ku Xhensila pranon shtatzëninë

Xhensila Myrtezaj ka qenë së fundmi në vëmendjen e mediave për shkak të lajmeve që qarkulluan pak ditë më parë ku thuhej se këngëtarja është shtatzënë, lajm të cilin ajo e mohoi menjëherë.Megjithatë një video e publikuar sot nga Arbana Osmani shfaq Xhensilën dhe Besin të ftuar në “Dua të të bëj të lumtur” teksa moderatorja i jep një dhuratë për bebin.

KLIKO KETU PER TE VAZHDUAR ME LEXIMIN E TEKSTIT TE PLOTE DHE VIDEOS:

(Visited 19 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *