Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / Ups: Arbana nxori padashje video nga emisioni ku Xhensila pranon shtatzëninë

Ups: Arbana nxori padashje video nga emisioni ku Xhensila pranon shtatzëninë

Xhensila Myrtezaj ka qenë së fundmi në vëmendjen e mediave për shkak të lajmeve që qarkulluan pak ditë më parë ku thuhej se këngëtarja është shtatzënë, lajm të cilin ajo e mohoi menjëherë.Megjithatë një video e publikuar sot nga Arbana Osmani shfaq Xhensilën dhe Besin të ftuar në “Dua të të bëj të lumtur” teksa moderatorja i jep një dhuratë për bebin.Nga pamjet duket se Xhensila është shtatzënë, por në spot nuk përmendet asgjë.Na mbetet të presim të shtunën per të parë çfarë kanë thënë Besi dhe Xhensila në emision.

Te shtunen😊 @duatetebejtelumtur_topchannel @topchannelalbania

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

(Visited 13 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!