Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 1 / Lajmi I fundit: Pas disa problemeve familjare, ndahet Meda nga gruaja e tij?!

Lajmi I fundit: Pas disa problemeve familjare, ndahet Meda nga gruaja e tij?!

Ishin qifti me i lumtur ne estradën Shqiptare, por si duket edhe këtyre ju erdhi fundi, shkak i kësaj ishte se gruaja i zbuloi disa mesazhe ne telefonin privat te këngëtarit Meda.Gruaja e Medes ka kërkuar menjëherë sqarime nga ai, mirëpo arsyetimet nuk e binden aspak dhe ajo kërkoi divorcin menjëherë, u shprehen disa burime te sigurta brenda familjes.Meda kohë më parë është bere edhe …Shtyp rekklamen e meposhtme per te pare se cfar ka shkruar meda , mesazhet ishin tejet tmerruese.

(Visited 31 times, 1 visits today)

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *