Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / admin

admin

LIVE LIVE LIVE: shikoni super meçin mes Avdylajt dhe serbit

Sonte më 17 mars në Linz të Austrisë do të zhvillohet një eveniment i madh i kikboksit ku do paraqiten edhe disa kikboksierë shqiptarë.Dueli më i madh nga kjo natë është mes Avdylajt dhe Kukic që zhvillohet me fillim nga ora 23:00, shkruan GazetaBlicSonte terminatori shqiptar, Dardan Avdylaj ndeshet ndaj …

Read More »

LAJMI I FUNDIT: Vritet tek shtëpia e saj gazetarja e cila ia publikoj skandalet politikanëve të vendit, ia hedhën bombën në veturë

Vritet tek shtëpia e saj gazetarja e cila ia publikoj skandalet politikanëve të vendit, ia hedhën bombën në veturë. “Mashtrues e kriminelë kudo ku hidhni sytë, situata është dëshpëruese”. Ky ishte shënimi i fundit që gazetarja shqipetare D.G bëri në blogun e saj vetëm gjysmë ore para se të gjente vdekjen …

Read More »
error: Content is protected !!